Ευχαριστήρια Δ/ντή & Εκπαιδευτικών

Ο διευθυντής και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου ευχαριστούμε θερμά τον αντιδήμαρχο, κ. Νίκο Γιαννάκη, για την άψογη συνεργασία κατά τη διάρκεια του βαψίματος του εξωτερικού μέρους του Δημοτικού Σχολείου και του Νηπιαγωγείου.Επίσης, τον ευχαριστούμε ιδιαίτερα για την προσωπική προσφορά μέρους των χρωμάτων, καθώς και για την υπόσχεση παραχώρησης του συνεργείου βαφής για τον εσωτερικό χώρο του Δημοτικού Σχολείου και του Νηπιαγωγείου ενόψει του καλοκαιριού. Χωρίς την πολύτιμη συνεργασία του δεν θα είχε στεφθεί με επιτυχία το πάγιο αίτημα πολλών ετών για τη βαφή των δύο σχολικών κτιρίων.

Επιπλέον, ο διευθυντής και το εκπαιδευτικό προσωπικό του σχολείου ευχαριστούμε θερμά τον Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την πολύτιμη προσφορά του στην αγορά του μεγαλύτερου μέρους των χρωμάτων για το βάψιμο του Δημοτικού Σχολείου και του Νηπιαγωγείου εξωτερικά, καθώς και για την προσωπική του εργασία στο βάψιμο των μεταλλικών μερών του σχολείου.Τον ευχαριστούμε συνολικά για την άοκνη, συνεχή και πολυδιάστατη προσφορά του στο καθημερινό έργο του σχολείου.